STEAM JET

STEAM JET
STEAM JET
Model: SPA
Dostupnost: 1
Cena: 47 190,-
Bez daně: 39 000,-
Množství:  
   - NEBO -   

Technický popis:

Rozměr: 155 x 75 x121 cm

Váha produktu:80 kg

Materiál: akrylát

Výkon: 2000W

Vichy sprcha (3 rozprašovače)

původně sestrojena pro francouzské lázně Vichy, nesoucí její název. Poté se rozšířila po celém světě. Jedná se o procedury, jejichž blahodárný a emoční prožitek zajišťuje několik trysek umístěných nad masážní deskou. Tyto trysky zajišťují masáž střední linie masírovaného těla zepředu i zezadu.

Parní lázeň

teplota se pohybuje od 44 do 48°C. V parní lázni dochází k uvolnění napětí (nervové i svalové), vyčišťují se póry, dochází k celkové relaxaci, osvěžení a povzbuzení, zmírnění revmatických potíží. Horká pára stimuluje krevní oběh, vyplavuje toxické látky, příznivě působí na pleť a pomáhá překrvením osvobodit od pocitů únavy, stresů a depresí. Jedná se o velice příjemnou relaxační a uvolňující proceduru. Procedura probíhá tak, že klient si lehne do "napařovacího" boxu a venku zůstává pouze hlava a nechá na sebe působit sílu páry. Po absolvování tohoto zážitku si vychutnáte wellness čaj nebo sklenici minerálky.

Chromoterapie 2 LED světla (červená, zelená)

Léčit světlem a barvami


Barvy působí na nálady člověka, na jeho vnímání teploty a času i schopnost soustředit se. V podstatě na celou lidskou psychiku. A protože je s psychikou spojena i somatická, tedy tělesná stránka člověka, lze podle zastánců této relaxační metody ovlivňovat i některé fyzické faktory. Stále častěji se barev například užívá k vyvolání žádoucích reakcí v psychiatrických léčebnách a nemocničních odděleních pro zotavování pacientů.

Červená

Červená vás osvěží a rozproudí krev. Měla by pomoci při dýchacích a revmatických obtížích, onemocněních kůže, astmatu. Urychluje rovněž látkovou výměnu.

Zelená


Zelená odjakživa evokuje přírodu a její klid. Zelená Vás uvede do skvělé duševní pohody, sníží Vám krevní tlak a pomůže lépe usínat při nespavosti.

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
  • ČINKA NA AEROBIC PÁR
  • swing bar
Používá se opensource systém OpenCart
Činka Fitness, Přeložil salab, © 2024