T-BOW SET Univerzální balanční deska s posilovací gumou

T-BOW SET Univerzální balanční deska s posilovací gumou
T-BOW SET Univerzální balanční deska s posilovací gumou T-BOW SET Univerzální balanční deska s posilovací gumou T-BOW SET Univerzální balanční deska s posilovací gumou T-BOW SET Univerzální balanční deska s posilovací gumou
Výrobce: T BOW_ Sabofit, Internacional, Schweiz
Model: T.bow set
Dostupnost: Na objednání
Cena: 4 113,-
Bez daně: 3 399,-
Množství:  
   - NEBO -   

T-BOW ® cvičení 

Filozofie T-BOW ® je v pěti klíčových cvičebních prvcích, které vám pomohou udržovat vaši tělesnou kondici a to v každém aspektu a věku.

Cvičení se zaměřuje na protahování svalů, které jsou v důsledku nečinnosti ochablé a umožňuje tělu trénovat všechny hluboké stabilizační svaly, které tradiční cvičení samo o sobě nemůže.

Tím, že se aktivně formujete dle zakřivení T-BOW ® do správné polohy, budete posilovat klouby a zvyšovat prevenci proti zranění.

Kardiovaskulární trénink na T-BOW ® je podobný jako u aerobního cvičení, avšak díky zakřivení umožňuje více variant.

Snižuje množství podkožního tuku, posiluje srdeční tepovou frekvenci,  snižuje tlak a hladinu cholesterolu tím, že zvyšuje hustotou lipoproteinů (HDL), zlepšuje koncentraci, zlepšuje spánek a náladu, posiluje imunitní systém,snižuje úzkost, napětí a deprese.

Silový trénink pro posilování svalové hmoty. Zakřivení podporuje optimální stabilizaci bederní páteře.

Zvyšuje hustotu kostí, zlepšuje metabolismus, posiluje a tonizuje svaly, zpomaluje proces stárnutí

Flexibilita umožňuje větší rozsah pohybu a protažení zkrácených vazů. Během protahování podporujete tělo v přirozeném pohybu.

Vyvážené cvičení pro všechny svalové skupiny, zvyšuje rozsah pohybu, zlepšuje držení těla, snižuje bolestivost svalů, snižuje riziko bolestí zad a zlepšuje krevní oběh.

Stabilita díky aktivní rotaci kloubů podporuje stabilizaci a posílení kolenních i kyčelních kloubů. Balancování na úzkých hranách stabilizuje a posíluje hlezenní kloub a proprioceptory.

Zpevňuje šlachy, zlepšuje činnost nervové soustavy, zvyšuje výkon, zlepšuje pohybovou reakci a centrální stabilizační systém.

Koordinace posiluje fungování svalových skupin, zlepšuje výkon těla pohybů a zvyšuje sportovní výkon

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Vaše recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Štítky
  • ČINKA NA AEROBIC PÁR
  • swing bar
Používá se opensource systém OpenCart
Činka Fitness, Přeložil salab, © 2024