KRUHOVÝ TRÉNINK

KRUHOVÝ TRÉNINK

PŘITAHUJ A ODTAHUJ SI VLASTNÍ RYTMUS A PRACUJ NA VŠECH PARTIÍCH SVÉHO TĚLA Jak se říká: ,,V jednoduchosti je síla.“ Design našich trenažérů je navržen jednoduše, avšak velmi účinně. Během cvičení se budete cítit jistě, pobavíte se a dočkáte se požadovaných výsledků. Jednoduše musíte přijít do tělocvičny, namiřte si to ke svému trenažéru a začněte cvičit. Potom, podle svého vlastního tempa procvičujete přitahováním a odtlačováním bříško, zadeček, stehna, paže i dolní končetiny.

HYDRAULICKÉ BRŽDĚNÍ JE DOKONALÉ Naše trenažéry používají hydraulický proti nárazový tlumič, který je schopný jemně reagovat na tvé cvičení. Trenažéry jsou vyvinuty právě pro vás. Cvičení na nich je velmi jednoduché, s minimální zátěží, kterou zvládne opravdu každý.

ZPEVŇOVÁNÍ SVALSTVA A JEHO SVALOVÝ TÓNUS Kombinace odporového cvičení v aerobním pásmu s kvalitním fitness programem, kterým tento bezesporu je, zajistí každému, i tomu kdo nikdy necvičil, výborný zážitek. Na našich lekcích si najde každý to, co hledá.

ODMĚNA cvičení tvaruje postavu a přináší požitek. Není pochyb, že cvičení v kombinaci s hudbou a komunikace s ostatními je přirozená cesta k udržení kondice, vylepšení postavy a dobré nálady.

DOBA CVIČENÍ Pro ty, které nemají čas, nabízí kruhový trénink formu 30 minutového cvičení, které je ideálním a účinným řešením jejich potřeb. Být šťastný, cítit se dobře, být fit, hýřit energií a překonávat překážky každodenního života, to si přeje každý.

 

Naše cvičení jsou rychlá, snadná a zábavná.

 

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Inner/Outer Thigh
Na posílení dolních končetin, spodní partie zádového svalstva. cviky na kýčel a pánev s ..
42 229,-
Bez daně: 34 900,-
Leg Extension/Leg Curl
Předkopávání na posílení dolních končetin. obousměrnéposílení partií 8- stupňů zátěže ..
42 338,-
Bez daně: 34 990,-
  • ČINKA NA AEROBIC PÁR
  • swing bar
Používá se opensource systém OpenCart
Činka Fitness, Přeložil salab, © 2023